Kongre Uzmanı - Kayıt

Aşağıdaki forum kurallarını “forum.kongreuzmani.com” sitesine giriş yapmış herkes okumuş ve kabul etmiş sayılır.


FORUM KURALLARI

Forum dahilinde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası temel ilkelerine aykırı olan söz, cümle ve siyasi simgeler içeren veya genel ahlaka aykırı kullanıcı ismi , kullanıcı resmi veya mesajlar kesinlikle yasaktır. Buna uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri ve mesajları silinecektir.

Sitemiz tamamen tarafsız bir bilgi alışverişi ortamıdır, bu yüzden site yönetiminden izin almadan “özellikle” reklam amaçlı yazıldığı tespit edilen yazılar tarafımızdan silinecektir.

Forumun daha düzenli ve daha faydalı olması açısından lütfen açacağınız başlıkları “uygun” ana başlık altında açmaya özen gösteriniz. Yanlış açılan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir.

Açılan forum başlıklarında konuyu açıklayıcı bir başlık seçilmesine dikkat edilmelidir. Konuyla alakasız açılan başlıklar, tamamı büyük karakterle açılıp daha çok dikkat çekilmek isteyen başlıklar uyarı yapılmaksızın düzenlenir ya da silinir.

Sitemiz üyelerine forum içinde veya özel mesaj yoluyla hakaret ve küfür etmek ya da ima edecek yazılar yazmak, rahatsız etmek yasaktır. Bu davranışlarda bulunan üyelerin üyelikleri silinecektir.

Bu sitede herhangi bir nedenden dolayı üyelere, 3.şahıslara, diğer mesleklere, kurumlara hakaret içeren, rencide edici, küçük düşürücü mesaj, fotoğraf ve benzeri mesajlar yazılamaz. Bunları yapan üyenin üyeliği sonlandırılır.

Yeni bir başlık açmadan önce arama butonunu kullanarak o başlığın daha önce forumda yer alıp almadığını kontrol ediniz. Aynı içeriğe sahip olan başlıklar gerekçe belirtilerek kısa bir süre kilitlenecek daha sonra silinecektir.

Kurallara aykırı veya rahatsız edici , hakaret içeren başlıkları veya mesajları ayrı bir başlık açarak değil moderatörlere özel mesaj atarak bildiriniz

Forum moderatorleri gerekli gördükleri müdahaleleri yapma hakkına sahiptir

İkili tartışmalar kesinlikle genele taşınmayacak konu hakkında varsa bir şikayet moderatörlere bildirilecektir.

Çok sayıda başlık açmak, herhangi bir başlığa sürekli “güncel,up.. vb” mesajlarla flood yapmak, ve bu şekilde ana sayfadaki son forum konularını meşgul edenler uyarılırlar , uyarılara uyulmadığı takdirde 1 haftalık siteden ban cezası alırlar.

Kişilere ait özel mesajlar hiç bir şekilde genel forumlarda paylaşılamaz. Kişiye özel başlık açmak yasaktır.


Bilimsel geçerliliği olmayan tıbbi tedavi yöntemleri ve önerileri vb. hakkında girilen içerikler forum yönetimi tarafından silinir.

Forum.kongreuzmani.com platformunda dil, din, mezhep ayrımı içeren yazılar uyarı yapılmaksızın silinir.

Üyeler profil imzalarında forum.kongreuzmani.com yönetiminden izin alınmaksızın başka sitelerin reklamını içeren link, bannerlar koyulamaz. Uyarı yapılmaksızın link ve bannerlar kaldırılır.

Forum.kongreuzmani.com platformunda paramedikal film, video ve mp3 download linki paylaşımı kesinlikle yapılamaz. Yapanlar uyarıldıktan sonra paylaşımları silinir. Israrla paylaşım linki yayınlayan üyenin üyeliği durdurulur.

Üyeliğini veya tüm masajlarını silinmesi konusunda talepler, yönetim tarafından uygun görüldüğünce yapılacaktır.

Forumlarda siyasi başlıklara kesinlikle izin verilmemektedir. Bu kurala uymayan başlıklar uyarı yapılmaksızın silinir. Üye uyarıldıktan sonra siyasi içerikli başlıklar açmaya devam ederse üyeliği silinir

Forum.kongreuzmani.com Yönetimi